Jdi na obsah Jdi na menu
 


11.Etapa Lysa-Cup Bezruč-Lysá-hora 5km č.33,10 min. 2.místo v M-40 6.místo celkově.

20. 1. 2007

Na start závodu jsme se rozbíhali z Montéru přes Staškov a sjezdovkou na parkoviště pod Bezručem-ideální.Taky se mě podařilo přesně odhadnout jaký asi bude povrch na trati a kolik bude sněhu.Bylo perfektní že led z minulého týdne byl překryt asi 5 cm vrstvou nového sněhu což moje speciály na sníh Saucony Shadow 9 mají rády a drží jako přikovány.

ObrazekFoto Jiří Novotný. Závěr nejprudšího úvodního stoupání na trase Bezruč-Lysá-hora. Tady chodí všichni pěšky... a pak se těžce přepíná s olověnýma nohama do klasického běhu.Kdo to tady zná ví o čem že to píšu...že?

Celkový vítěz Adam Kauer zaběhl čas 32,20 min.Do 50 s.,které mě od něho dělili se vešli ještě čtyři závodnici.Takže to bylo na špicí docelo vyrovnané.Zdeněk Čech první to běžec,který letos nastoupil za náš TEAM se jako úplný začátečník na bězích do vrchů docela dobře umístil 38.místo a čas. 43,40 min.Přinesl tak pro družstvo 63 bodů a byli jsme ve dvojíčce na 11.místě v družstvech této etapy.(163 bodů)V příštím ročníku Lysa-cupu 2008 pokud zajistíme do družstva někoho kdo bude schopen běhat okolo 10.místa budeme se  chtít umístit na předních místech snad i do trojky.6.2.2007 mezi 18.00 až 19.00 hod.po vyhlášení Zimního běhu Bělským lesem v restauraci u Bohuša bude schůzka zájemců o členství v oddíle,takže kdyby měl někdo zájem o členství v našem klubu může se setkání zůčastnit a seznámit se s programem a činnosti pro rok 2007.

A na co se běhá závěrečná sjezdovka:

MP3-DJ Tiesto-hes A pirate(radio edit)Samozdřejmě na plné koule. Je to můj hit tohoto týdne,to fakt nejde u toho něco flákat.

To co se dělo potom po závodě se nedá fakt popsat nebo vyjádřit.Po pohodovém sněhovém seběhu na hotel jsme byli jako v ráji.Dneska to byla opravdu profesionální příprava a regenerace po závodě.500m v teplém bazénu.Došlo i na plavání s deskou a ploutvemi.Pak výřivka strečink,pára a pak blbosti na různých vodních atrakcích.K focení na umělém trochu kýčovitém delfínovi už raději nedošlo:-).Bowling v plánu nebyl,ale nakonec jsem se docela i unavil a Zdeněk dokonce při jednom hodu následoval po dráze kouli s pěkně vybraným pádem na což okamžitě přilákal diváky z protějšího baru,kteří rychle ožili a vytušili že se něco zajimavého na dráze děje.Když jsem se ho zeptal jestli to má z hladu tak tvrdil že ne,ale v baru stále něco mlel jak si bude doma míchat nějaký jeho kultovní těstovinový salát tak nevím jak to vlastně bylo.:-)

A heslo dne:Dělej vše naplno a večer měj dobrý pocit z toho co jsi prožil a dokázál.(Čistý život...)

Na zatím provizorních stránkách je 28 fotek z této etapy:

www.balazextremeteamfoto.estranky.cz

Zítra běžím hřeben Dlouhá-Velký Javorník s Holkama,které dnes měli oblíbený Doggaučing a zítra to budou doufám rvát po kopcích a ja si budu užívat dovolené a viset za něma na vodítku.Taky si budu na zahradě trochu hrát se dřevem a tvořit nějaké tepelné zásoby na chladnější dny. 

Dnes se mě podařilo taky zajistit a předběžně objednat ubytování na Lysé-hoře pro připravovaný letní 5.etapový horský závod Tour de Beskydy 2007,ale je to i o sondování možností a plánovaní co nejpestřejší tratě a využívaní horských chat k noclehům.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář